درباره مدرس
  • * مدرک تحصيلي : 1- دکتری ارتباطات اجتماعی * سوابق كاري : 1- دبیر رسمی آموزش و پرورش 2- مترجم کتبی و شفاهی اداره ترجمه وزارت امور خارجه و ستاد فرماندهی کل قوا 3-مترجم سازمان هواشناسي كشور و وزارت ارشاد اسلامی 4-گوینده اخبار ورزشی و انگلیسی سازمان صدا و سيماي ج.ا.ا 5-مدرس دانشگاه جامع علمي كاربردي 6-بنیان گذار انجمن سواد رسانه ای ایران (انسان) * تالیفات : 1-ترجمه مقالا ت خارجي و چاپ آنها در نشريات مختلف داخلي 2-ترجمه و چاپ كتاب روزنامه نويسي در سال 1386 از سوي موسسه رسانه وابسته به وزارت ارشاد اسالمي 3-ترجمه كتاب روابط عمومي عملي در سال 1388 4-ترجمه كتاب دانشگاهي " سواد رسانه اي و نشانه شناسي "

در آموزش زبان سال نهم تحول اساسی به وجود می آید. روال کار مانند آموزش دو سال قبلی است با این تفاوت که در هر درس فونتیک و آشنایی با علائم صوت گذاری آموزش داده می شود. نقش کلمات در جمله یا part of speech نکته آموزشی متفاوت دیگر است که با مثال های مختلف آموزش داده شده است. پس از آنها به معنی کلمات پرداخته می شودکه توضیح آنها در قالب تمرین با تصاویر انجام می گیرد.

آنچه مشخص است ، کلمات انگلیسی می توانند هر یک نقش های مختلف در جملات داشته باشند، بدین مفهوم یک کلمه می تواند هم صفت باشد ، هم اسم و هم فعل که هر یک از این موارد با مثال و توضیحات کافی و زیاد آموزش داده می شود.

با توجه به این که دانش آموزان در سال نهم باید به فکر انتخاب رشته برای دوره دوم دبیرستانی خود باشند و یا تعدادی از آنان آماده ورود به مدارس برتر و یا تیزهوشان می شوند، در زمینه گرامر انگلیسی باید شناخت و تمرین های گسترده ای داشته باشند و در نتیجه در هر درس به شکل وسیعی به نکات گرامری آن درس پرداخته ایم و به همین علت حجم هر درس از کتاب سال نهم تقریبا به اندازه کتاب سال هفتم و یا هشتم است.

پیش از شروع هر درس، دوره warm up به منظور کسب آمادگی از نوع درس ، کلمات جدید و موضوعات گرامری انجام می شود و بعد از آن وارد کتاب می شویم و دوباره تمرینات کتاب و مکالمه های آن را با پرسش و پاسخ تکرار می کنیم. برای درک بهتر مطالب گرامری ، ترجمه فارسی آن هم درج شده است اما آموزش را به طور کلی به زبان انگلیسی انجام می دهیم. حل تمرینات کتاب کار هم به صورت جداگانه به روی سایت قرار گرفته است.

پیش نمایش این دوره
میانگین از: شماره: بررسی

هنوز رتبه دهی نشده است...