درباره مدرس
  • کارشناسی ارشد فیزیک پلاسما از دانشگاه علم و صنعت سوابق کاری : 10 سال سابقه تدریس در دانشگاه ها، مدارس ، آموزشگاه ها مدرس تیزهوشان والمپیاد تدریس فیزیک (دهم ویازدهم) دبیرستان ثامن الائمه دبیرستان پسرانه علوی دبیرستان کسری دبیرستان حسان دبیرستان سید الشهدا تدریس فیزیک پایه نهم (تیزهوشان) آموزشگاه های واله تدریس فیزیک پایه نهم (کلاس های آمادگی آزمون – تیزهوشان – نمونه دولتی – وردی مدارس برتر) در دبیرستان های علوی تدریس فیزیک در آموزشگاه های راه خرد، تربیت، چراغ دانش، آیندگان تدریس فیزیک در دانشگاه های آزاد شهرری ، تهران شرق ، ساوه ، قزوین مشاور تحصیلی پیش دانشگاهی دبیرستان پسرانه علوی تالیفات : مولف جزوات درسی فیزیک برای پایه های مختلف دبیرستان

    مدرک تحصیلی : کارشناسی فیزیک گرایش حالت جامد از دانشگاه علوم پایه زنجان سوابق کاری : دبیر فیزیک دبیرستان سرای دانش، سماء، دکتر حسابی دبیر فیزیک پایه و کنکور دبیرستان غیوری و دبیرستان نرجس ، آموزشگاه قلم چی دبیر فیزیک و شیمی دبیرستان غیوری دبیر علوم پردیس دانش دبیر پژوهش فرزانگان 1 دبیر پژوهش دبیرستان سلام سبز دبیر پژوهش مجموعه مدارس سرای دانش رابط پژوهش مدارس و منطقه دبیر ریاضی و فیزیک آموزشگاه مبتکران و آموزشگاه سیمرغ پارس

    مدرک تحصیلی: کارشناسی فیزیک از دانشگاه علوم پایه زنجان کارشناسی مهندسی تکنولوژی تعمیر ونگهداری هواپیما از دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری رتبه ۲ کنکور در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما سوابق کاری: ۶ سال سابقه تدریس دروس ریاضی ، فیزیک و شیمی دبیر پژوهش (مکانیک،هوافضا، مکاسیستم ، گلدبرگ و ...) در مجموعه مدارس قلم چی (سرای دانش) سابقه تدریس فیزیک و ریاضی در مقطع متوسطه دوم و کنکور

    مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد پترولوژی سوابق کاری : بیش از 26 سال سابقة تدریس در مدارس و آموزشگاه های مناطق مختلف شهر تهران از جمله مدارس غیرانتفاعی نظیر علامه طباطبایی، سروش، ثامن الائمه، فرجاد، صبح دانش و شعب مختلف آموزشگاه علوی

    مدرک تحصیلی : دارای مدرک فوق لیسانس زیست شناسی دکتری تخصصی بهداشت سوابق کاری : ٢۵ سال سابقه تدریس در مدارس و دبیرستان های منطقه ٢ و١ و دبیرستان نمونه دولتی علیمحمدی منطقه ٢ داور منطقه ای جشنواره خوارزمی و مسابقات آزمایشگاهی مشارکت در بازبینی کتاب زیست شناسی پایه دوازدهم

معلم آنلاین کتاب علوم را به چهار بخش فیزیک ، شیمی ، زیست شناسی و زمین شناسی طبقه بندی کرده است که مقابل عنوان هر فصل مشخص شده است . که هر فصل توسط اساتید مجرب تدریس می شود در انتهای هر فصل نمونه سوال برای سنجش شما همراه با پاسخنامه آمده است .

فصل 1: در این فصل با شاخه های مختلف علوم تجربی و علت موفقیت و پیشرفت سریع علم و فناوری آشنا می شوید. همچنین برخی از فواید و معایب فناوری ها و نیز مراحلِ حل یک مسئله به روش علمی را بررسی می گردد.

فصل 2: زندگی ما به اندازه گیری و ابزارهای آن وابسته است. در این فصل با برخی اندازه گیری ها و ابزارهای آنها آشنا خواهید شد.

فصل 3: اتم؛ الفبای مواددر این فصل به بررسی ماده می‌پردازیم. همه چیزهایی که در اطراف خود می‌بینیم از ماده ساخته شده اند. مواد پیرامون ما همواره در حال تغییر فیزیکی و شیمیایی اند؛ تغییرهایی که با وجود آن‌‎ها هستی معنا می‌یابد و زندگی ادامه پیدا می‌کند.با شناخت ماده و تغییرهای آن، هستی را بهتر می‌شناسیم و اسرار آفرینش را بهتر درک می‌کنیم.هزاران سال معلوم نبود که مواد از چه ساخته شده اند. برای همین چگونگی تبدیل یخ به آب و برعکس، یک معما بود. اما شناختن اتم‌ها این معما را حل کرد. در این فصل شما ویژگی اتم‌ها و نقش آن‌ها را در تغییر مواد و زندگی کشف خواهید کرد.

فصل4 :مواد پیرامون ماتمامی چیزهایی که در اطراف خود می‌بینیم، از ماده ساخته شده است و همواره در حال تغییر هستند. طبیعت منبع مواد است.

فصل5: در این فصل با برخی از فرایندهای تولید مواد و تأثیرات زیست محیطیِ آنها آشنا خواهید شد.

فصل6: آب مهمترین عامل حیات است. همة موجودات زنده برای ادامة زندگی به آب نیاز دارند. در این فصل به مطالعة منابع طبیعی آب و نقش و اهمیت آب در زندگی می پردازیم.

فصل7:آبهای زیرزمینی در همه جای کره زمین وجود دارند و بعد از یخچال ها بزرگترین ذخیره آب شیرین محسوب می شوند. در این فصل با آبهای زیرزمینی آشنا خواهید شد.

فصل8: انرژی یکی از نیازهای همیشگی بشر و از مهمترین مفاهیم تمام شاخه های علوم است.دراین فصل با مفهوم علمی کار و سپس با انرژی و ویژگی ها و تبدیل های آن از شکلی به شکل دیگر آشنا خواهید شد.

فصل9: دستیابی به منابع انرژی و استفادة بهینه از آنها یکی از مهمترین نشانه های توسعة هر کشور است. در این فصل با منابع انرژی و اهمیت آن در دنیای امروز آشنا خواهید شد.

فصل10: دمای محیط زندگی چنان اهمیتی دارد که هرگونه حیاتی کاملاً به آن وابسته است. در این فصل ابتدا با مفهوم دما و دماسنجی و سپس با گرما، روش های انتقال آن و عایق بندیِ گرمایی آشنا می شوید.

فصل 11: در این فصل در خصوص آشنایی با سلول و ساختار آن و انواع سلول ها و آشنایی اندامک های مختلف آن می باشد.

فصل 12: در این فصل با گروه های مواد غذایی و اهمیت هر کدام در سلامت بدن آشنا خواهید شد

فصل 13: در این فصل با دستگاه گوارش در انسان و وظیفه بخش‌های مختلف آن آشنا خواهید شد و همچنین مختصری درباره دستگاه گوارش جانداران مختلف توضیح داده می شود.

فصل14: در این فصل در ارتباط با دستگاه گردش مواد و دستگاه گردش خون و قلب و رگ ها و بخش های مختلف آن و وظایف این بخش ها می باشد.

فصل 15 :در این فصل با تنفس و اهمیت آن و بخش های مختلف دستگاه تنفس و تبادل گازها بین کیسه هوایی و خون آشنا خواهید شد.

پیش نمایش این دوره
میانگین از: شماره: بررسی

هنوز رتبه دهی نشده است...